Віч-на-віч із майстром манікюру для найкращих танцюристок

0

Опубликовать

Автор статьи admin | Рубрика Статьи | Дата публикации 01-12-2016

Вже вкотре ви приходите до офісу, і з сумом помічаєте, що у порівнянні з нігтями колег, ваш художній манікюр програє? І ніби манікюр гель лаком у Рівному ви робили в одному з кращих салонів, гелеве покриття тримається протягом усього періоду до корекції, а сам манікюр акуратний – але щось підточує вас із середини. Настав час бесіди з вашим майстром манікюру.

Ми запитували, під час манікюру гель-лаком рівнянок, чи виникають моменти, коли кортить зробити майстру зауваження, але незручно? І отримали позитивну відповідь у більшості випадків.

Часто трапляється, що жінки приносять ескізи художнього розпису нігтів і просять майстра відтворити їх, але на виході отримують зовсім неочікуваний результат. Результат не завжди є задовільним навіть у тих випадках, коли пропозиція щодо дизайну нігтів надходить від самого майстра. Наразі ми не розглядаємо техніку виконання манікюру гель-лаком у Рівному, а сам художній дизайн. Жінки зізнаються, що заради якості нігтів готові поступатися художнім замислом, втім, насправді вони хочуть, щоб і якість, і стиль розпису відповідали найкращим зразкам і були надсучасними. Крім того, жінки звикають до свого майстра і вкрай неохоче змінюють його. А тому, ми підготували інформацію: як правильно поговорити з вашим майстром про те, що ви очікуєте кращого художнього вирішення?

  1. Підготуйтесь до розмови заздалегідь, але не затягуйте. Накопичений всередині негатив рано чи пізно виллється назовні. Пам’ятайте: ваш майстер має право знати, якщо вас щось не влаштовує. Можливо, інші клієнти ставлять інші вимоги до нарощення нігтів. Майстер може не знати, що в його палітрі немає саме того відтінку, який так подобається вам. Про все потрібно говорити – делікатно, спокійно, але чітко.
  2. Якщо відчуваєте сумніви чи непевність, а сама необхідність розмови змушує вас червоніти – придумайте легенду. Приміром, вам потрібно відвідати захід, на якому ваші нігті просто зобов’язані усіх вразити. Розкажіть, що минулого разу на такій вечірці ваші конкуренти мали цікавий розпис нігтів (опишіть чи покажіть фото). У вашого майстра увімкнеться співпереживання і азарт, і він захоче зробити краще.
  3. Можливо, ваш майстер не має художнього таланту. Його техніка ідеальна – а графічні складові гелевого манікюру залишають бажати кращого. Спробуйте розказати, наскільки важливий для вас художній розпис на даному етапі вашого життя. Домовтеся, що показуватимете ваш ескіз заздалегідь, щоби майстер зміг потренуватися, малюючи на папері і розрахувати час, який буде необхідний для виконання роботи. Подякуйте за розуміння і будьте певні – ваші нігті для вашого майстра мають таке ж важливе значення, як і для вас. Зрештою, саме майстер вкладає у них свій час, вміння і зусилля.

У салоні Vanille завжди старатимуться догодити вашим художнім смакам. Ескізи найкращих робіт можна переглядати на сайті: www.vanille.rv.ua. Оновлення відбуваються регулярно.

 

Оставить комментарий